Merve Boluğur
Merve Boluğur
Merve Boluğur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merve Boluğur

Üye Ol Mutlu Ol!!!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Demet Akalın,Ece Erken Seda Sayan'ı Diline Doladı..

YazarMesaj
!^Sena^
Admin
Admin
!^Sena^

Ruh Hali : Demet Akalın,Ece Erken Seda Sayan'ı Diline Doladı.. Kizgin10

Demet Akalın,Ece Erken Seda Sayan'ı Diline Doladı.. Empty
MesajKonu: Demet Akalın,Ece Erken Seda Sayan'ı Diline Doladı..   Demet Akalın,Ece Erken Seda Sayan'ı Diline Doladı.. EmptyPtsi Eyl. 21, 2009 5:11 pm

Bir mekan çıkışı Süper Star Life objektiflerine yakalanan Demet Akalın, güzel sunucu Ece Erken'in cimriliğiyle, Seda Sayan'ın ise cömertliğiyle dalga geçti.

Bir arkadaşıyla gittiği gece kulübünde park görevlisiyle bahşiş yüzünden sorun yaşayan Ece Erken'in haberi Ayaklı Gazete'de manşet olmuş ve bu haber günlerce konuşulmuştu. Arkadaşlarıyla gittiği bir mekan çıkışı Süper Star Life kameraları tarafından görüntülenen şarkıcı Demet Akalın, park görevlisine bahşiş verirken Ece Erken'e gönderme yaptı. Kameralara "Çekmeyin, sonra adım Ece gibi cimriye çıkmasın" diyen Demet Akalın, güzel sunucu Ece Erken'in cimriliği yönünde çıkan haberlerle dalga geçti.

Park görevlisinden verdiği paranın üstünü almayı da unutmayan Demet Akalın, kardeşine 100 bin TL değerinde araba hediye ettiği yönünde çıkan haberlere ise isyan etti. Oğluna 400 bin TL'lik araba alan Seda Sayan gibi ünlülere gönderme yapan Demet Akalın, "Çüş artık, ben o kadar görgüsüz müyüm, alt tarafı ikinci el araba aldım" diye konuştu.

Kaynak:ayakligazete.com
http://www.mervebolugur.yetkinforum.com

Demet Akalın,Ece Erken Seda Sayan'ı Diline Doladı..
1 sayfadaki 1 sayfası